Otevřít menu

podrobnosti

OBRÁZEK : aktuality.jpg

Vážení čtenáři,

srdečně Vás zveme na návštěvu do knihovny, kde jsou k dispozici nové knihy z Knihovny Kroměřížska!

Podrobný přehled všech titulů z Výměnného souboru Knihovny Kroměřížska si můžete prohlédnout včetně anotace a obálky na stránce „Knihy z KK“!

Přehled nakoupených a darovaných knih se stručnou anotací a obálkou si můžete prohlédnout na stránce „Knižní novinky

Vážení čtenáři,

pracovnice Knihovny Koměřížska elektronicky zkatalogizovaly knihovní fond v systému Tritius REKS, díky kterému je možno vyhledávat všechny knihy (včetně knih zapůjčených výměnných souborů) v on-line katalogu (do katalogu se dostanete z hlavní nabídky webových stránek naší knihovny – menu „On-line katalog").

Přehled všech titulů v knihovně       ZDE
OBRÁZEK : kn.gif

Zavadilová J. – knihovnice

Půjčování e-knih

Knihovna Kroměřížska ve spolupráci s firmou eReading nabízí pro své uživatele možnost půjčování e-knih. Jde o tituly ze současné produkce českých nakladatelství.

Na seznam e-knih se můžete podívat tady: www.ereading.cz/cs/vypujcky. Všechny e-knihy zároveň najdete v našem katalogu Tritius.

POZOR! Výpůjčky je možné číst jen na zařízeních s operačními systémy iOS a Android (tablety, telefony) a na čtečkách firmy eReading.

Více si přečtěte – ZDE