Otevřít menu

Na úvodní stranu Obecní knihovna Karolín

sknizkoudozivota.cz MegaKnihy.cz Babička a dědeček do školky velkyctvrtek.cz ceskomluvi.cz facebook.com skipcr.cz
Návštěv :
Celkem : 1391
Týden : 4
Dnes : 0
podrobnosti

Vážení a milí čtenáři, spoluobčané!

Srdečně Vás zveme na návštěvu do knihovny, kde jsou k dispozici nové knihy z Knihovny Kroměřížska!

Podrobný přehled všech titulů z Výměnného souboru Knihovny Kroměřížska si můžete prohlédnout včetně anotace a obálky na stránce „Knihy z KK“!

Přehled nakoupených a darovaných knih se stručnou anotací a obálkou si můžete prohlédnout na stránce „Knižní novinky

Knihovna má elektronicky zkatalogizovaný knihovní fond. To umožňuje vyhledávání všech knižních titulů v on-line katalogu , které si můžete v knihovně vypůjčit.

Přehled všech titulů v knihovně     ZDE

- nápověda k vyhledávání v on-line katalogu

Půjčování e-knih

Knihovna Kroměřížska ve spolupráci s firmou eReading nabízí pro své uživatele možnost půjčování e-knih. Jde o tituly ze současné produkce českých nakladatelství.

Na seznam e-knih se můžete podívat tady: www.ereading.cz/cs/vypujcky. Všechny e-knihy zároveň najdete v našem katalogu Tritius.

POZOR! Výpůjčky je možné číst jen na zařízeních s operačními systémy iOS a Android (tablety, telefony) a na čtečkách firmy eReading.

Více si přečtěte – ZDE