Obecní knihovna Karolín

OBRÁZEK : aktuality.jpg

6.4.2018

Vážení čtenáři,

pracovnice Knihovny Koměřížska elektronicky zkatalogizovaly knihovní fond v systému Tritius REKS, díky kterému je možno vyhledávat všechny knihy (včetně knih zapůjčených výměnných souborů) v on-line katalogu (do katalogu se dostanete z hlavní nabídky webových stránek naší knihovny – menu „On-line katalog").

Přehled všech titulů v knihovně               ­ZDE:  OBRÁZEK : kn.gif

Zavadilová J. - knihovnice

Vážení čtenáři,

srdečně Vás zveme na návštěvu do knihovny, kde jsou k dispozici nové knihy z Knihovny Kroměřížska!

• Podrobný přehled všech titulů z Výměnného souboru Knihovny Kroměřížska si můžete prohlédnout včetně anotace a obálky na stránce Knihy z KK!
  • Přehled nakoupených a darovaných knih za rok 2016 se stručnou anotací a obálkou si můžete prohlédnout na stránce „Knižní novinky“!

Půjčování e-knih

Knihovna Kroměřížska ve spolupráci s firmou eReading nabízí pro své uživatele možnost půjčování e-knih. Jde o tituly ze současné produkce českých nakladatelství.

Na seznam e-knih se můžete podívat tady: www.ereading.cz/cs/vypujcky. Všechny e-knihy zároveň najdete v našem katalogu Carmen.

• Výpůjčky jsou zdarma.

• Výpůjčky jsou omezeny. Jedna osoba si může půjčit nanejvýše 2 e-knihy za měsíc.

POZOR! Výpůjčky je možné číst jen na zařízeních s operačními systémy iOS a Android (tablety, telefony) a na čtečkách firmy eReading.

Více si přečtěte - ZDE

OBRÁZEK : ekniha_letak.jpg

Proces zabral 0.0053 sekund času a 0.7MB paměti.