Obecní knihovna Karolín
Naposledy aktualizováno: 06.04.2018 14:06:00

OBRÁZEK : aktuality.jpg

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

6.4.2018

 

Vážení čtenáři,

pracovnice Knihovny Koměřížska elektronicky zkatalogizovaly knihovní fond v systému Tritius REKS, díky kterému je možno vyhledávat všechny knihy (včetně knih zapůjčených výměnných souborů) v on-line katalogu (do katalogu se dostanete z hlavní nabídky webových stránek naší knihovny – menu „On-line katalog").

 

  Přehled všech titulů v knihovně               ­ZDE:  OBRÁZEK : kn.gif 

 

Zavadilová J. - knihovnice


Vážení čtenáři,

srdečně Vás zveme na návštěvu do knihovny, kde jsou k dispozici nové knihy z Knihovny Kroměřížska! 

  • Podrobný přehled všech titulů z Výměnného souboru Knihovny Kroměřížska si můžete prohlédnout včetně anotace a obálky na stránce Knihy z KK!
  • Přehled nakoupených a darovaných knih za rok 2016 se stručnou anotací a obálkou si můžete prohlédnout na stránce „Knižní novinky“!

Půjčování e-knih

Knihovna Kroměřížska ve spolupráci s firmou eReading nabízí pro své uživatele možnost půjčování e-knih. Jde o tituly ze současné produkce českých nakladatelství.

Na seznam e-knih se můžete podívat tady: www.ereading.cz/cs/vypujcky. Všechny e-knihy zároveň najdete v našem katalogu Carmen.

  • Výpůjčky jsou zdarma.

  • Výpůjčky jsou omezeny. Jedna osoba si může půjčit nanejvýše 2 e-knihy za měsíc.

POZOR! Výpůjčky je možné číst jen na zařízeních s operačními systémy iOS a Android (tablety, telefony) a na čtečkách firmy eReading.

Více si přečtěte - ZDE

 

OBRÁZEK : ekniha_letak.jpg

 

 
Proces zabral 0.0053 sekund času a 0.7MB paměti.